Vandana Shiva

Looduskaitse aktivist, füüsikadoktor
Navdanya
India

LISAINFO

Dr Vandana Shiva on üks kõige tulisemaid mahepõllunduse eestkõnelejaid maailmas. Ta on pühendunud sellele, et vähendada tööstusliku toidutootmise laastavat mõju mullale, liigirikkusele ja kohalikele kogukondadele. Hetkel nõustab ta muuhulgas Bhutani valitsust, et muuta Bhutan 100% maheriigiks. 2010. aastal arvas majandusajakiri Forbes ta maailma seitsme mõjukama naise hulka.

Konverentsil räägib Vandana Shiva mahepõllunduse edendamisest ja oma koostööst kohalike kogukondadega Indias ja mitmel pool maailmas.

Vandana Shiva töö eriline fookus on mullastiku hoidmine ja taastamine. Tema sõnum on, et ilma elusa mullastikuta ei ole meil ka elu inimestena. Ta on algatanud mitmeid rahvusvahelisi kampaaniaid, et teavitada inimesi biotehnoloogia ja geenitehnoloogia rakendamise ohtudest ja mõjudest toidutootmisele, astudes sageli üsna teravalt vastu ka tööstuslikku põllumajandust valitsevatele suurkorporatsioonidele.

Vandana Shiva on füüsikadoktor, tunnustatud autor ja prestiižika Right Livelihood Award auhinna (alternatiivne Nobel) laureaat, millega tunnustatakse inimesi ja algatusi, kes aitavad kaasa jätkusuutliku eluviisi levikule. Tema lai ja viljakas tööpõld hõlmab õpetamist ülikoolides, tihedat koostööd kohalike India põllupidajatega ning valitsuste ja organisatsioonide nõustamist üle maailma.

KORRALDAJAD

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

KONVERENTSI KOORDINAATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAMMI KOORDINAATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

 

REGISTREERIMINE JA INFO

Mari Palgi
info@gen2018.ee

TOETA KONVERENTSI

Toivo Aalja
(+372) 504 24 08
toivo.aalja@lilleoru.ee

Jälgi sotsiaalmeediat  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This