Jakob von Uexkull

Visionäär

World Future Council, Right Livelihood Award

Suurbritannia, Rootsi

Jakob von Uexkülli asutatud World Future Council koondab kümneid mõjukaid teadlasi, eksperte ja poliitilisi juhte, kes tegutsevad selle nimel, et tõmmata maailma tähelepanu kliimamuutuste võimalikele tagajärgedele. Konverentsil kirjeldab ta võimalusi, mida saame inimkonnana kasutada kliimamuutuste mõju leevendamiseks, ning väljakutseid, mida peame ületama, et meie kultuur ja elukorraldus täielikult ei häviks.

Eesti juurtega Jakob von Uexküll on muuhulgas ka Maarjamaa Risti teenetemärgi kavaler (aastatel 1992–1997 toetas ja tunnustas tema asutatud Eesti Taassünni Auhind ka paljude Eesti teadlaste, kirjanike, luuletajate ja kultuuritegelaste tööd).  Tema asutatud auhinda Right Livelihood Award nimetatakse ka alternatiivseks Nobeliks ning sellegi eesmärk on toetada inimesi ja algatusi, kes või mis on aidanud oluliselt kaasa kestliku eluviisi tutvustamisele.

“Kaalul on rohkem kui kunagi varem. Sealhulgas võimalus, et meie planeet muutub elamiskõlbmatuks. See rööviks tulevastelt põlvedelt nende õiguse elule ning meie esivanemate elud kaotaks mõtte ja eesmärgi. Oleme silmitsi inimkonna ühe suurima väljakutsega, mille jälg jääb kestma veel mitmeteks aastatuhandeteks.”

KORRALDAJAD

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

KONVERENTSI KOORDINAATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAMMI KOORDINAATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

 

REGISTREERIMINE JA INFO

Mari Palgi
info@gen2018.ee

TOETA KONVERENTSI

Toivo Aalja
(+372) 504 24 08
toivo.aalja@lilleoru.ee

Jälgi sotsiaalmeediat  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This