Konverentsi peaesinejateks on tõeliselt erilised visionäärid ja teerajajad. Dr Vandana Shiva on mahepõllumajanduse ja jätkusuutliku eluviisi üks kaalukamaid eestkõnelejaid maailmas, kelle mõjukas majandusajakiri Forbes on arvanud ka maailma seitsme mõjukaima naise hulka. Albert Bates on keskkonnajurist, leiutaja ja üks suurmaid permakultuuri asjatundjaid maailmas. Jonathan Dawson on rohemajanduse ekspert ja haridusuuendaja, kes on ka üheks Gaia hariduse programmi autoriks. Gunter Pauli on ettevõtja ja üks rohemajanduse visionääre, kes on ise loonud ligi 200 sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutlikku ettevõtet.

Kutsume Sind looma Eestile järgmiseks sajaks aastaks uut visiooni, mis toetaks meie arengut nii inimeste kui ka kogukonnana.

Mida igaüks meist juba teeb, et elukorraldus Eestis oleks tark, teadlik ning kooskõlas looduse ja inimese endaga? Mida saame veel teha? Milline on juba see vundament, millele toetudes saaksime kujundada Eestist esimese maheriigi maailmas? Kas majandust ja loodust peab vastandama või ehk saame majandusest kujundada vahendi soovitud muutuste loomiseks ja võimendamiseks?

Meil on olemas kogemus, kuidas ühiselt muuta ajalugu – laulev revolutsioon ja Eesti iseseisvuse taastamine. Meil on aegadeülene tarkus ja loodustunnetus, mis ärkab ellu igas inimeses, kes matkab tuulerisus, seenenuga ühes ja mobiiltelefon teises käes. Kuidas oleks võimalik see erakordne kogemus ja tarkus võtta kaasa uude sajandisse?

Loome sel päeval Lilleorus suure avatud ruumi, et tugevdada seda, mis ühendab meid inimeste ja kogukonnana, jagada üksteisega oma mõtteid ja unistusi ning luua ühist tulevikku.

Oleme kutsunud oma muutuste lugusid ja tulevikunägemusi jagama Tõnis Mägi, Valdur Mikita, Anne Luige, Kadi Kenki, Toomas Trapido ja Ingvar Villido ning väliskülalistena  Gunter Pauli Rooma Klubist ja Kosha Jouberti maailma ökokülade ühendusest. Gunter Pauliga peab dialoogi Ott Pärna. Päeva juhib Urmas Vaino. Õhtu lõpetab Mari Kalkun oma laulude ja lugudega. Päeva mahuvad ka lõuna- ja õhtusöök ning pidulikud üllatused Eesti sünnipäeva tähistamiseks.

Eesti Vabariik 100

Konverents on meie kingitus Eesti 100. sünnipäevaks!

KORRALDAJAD

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

KONVERENTSI KOORDINAATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAMMI KOORDINAATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

REGISTREERIMINE JA INFO

Mari Palgi
info@gen2018.ee

TOETA KONVERENTSI

Toivo Aalja
(+372) 504 24 08
toivo.aalja@lilleoru.ee

Jälgi sotsiaalmeediat  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This