Eestile suunatud töötoad

Tuleviku(kõrg)haridus

Kutsume teid osalema tuleviku kõrghariduse arutelus 13. juulil 2018 Harjumaal Lilleorus.

Eestis on suurt tähelepanu pööratud haridusuuenduslikele suundumustele üldhariduskoolides. Märksa tagasihoidlikuma arutelu osaks on saanud aga kõrghariduses toimuv. Millisel viisil toimub tuleviku haritlaskonna sh õpetajate arengu toetamine ülikoolides? Millisel viisil saavad ülikoolid paremini osaleda ühiskonna jätkusuutliku arengu kujundamisel? Millised on praegused parimad praktikad ja tulevikuplaanid õppetöö arendamisel Eesti ülikoolides? Kuidas teha nii, et üliõpilased ja õppejõud tahavad koos ülikoolis õppida?

Neile küsimustele vastuste leidmiseks korraldame rahvusvahelise kestliku arengu konverentsi “Teadlike kogukondade tarkus” raames tuleviku kõrghariduse töötoa, kuhu oleme kutsunud Eesti ülikoolide õppejõud, täiskasvanuõppe edendajad, haridusvaldkonna uuendajad ja poliitikate kujundajad, õppeasutuste ja katusorganisatsioonide esindajad.

Arutelu aitab läbi viia Jonathan Dawson (kestliku arengu hariduse edendaja, Gaia hariduse üks loojaid, Schumacher College majanduse õppetooli juht, Suurbritannia).

Aeg: 13. juuli 11:00-17:00

Osaluspanus: 20€ toitlustus + annetus, sisaldab lõuna- ja õhtusööki, töötoas osalemist ning soovi korral osalemisvõimalust ka konverentsi hommikuses ja õhtuses programmis. 13. juuli hommikul esinevad plenaarettekannetega Jonathan Dawson ja Jakob von Uexküll (World Future Council, Right Livelihood Award).

Asukoht: Lilleoru õppekeskus, Harjumaa, vt kaardil.

Registreerumine: osalemiseks täida palun registreerumisvorm siin lingil.

NB! Tööotas osalejate arv on piiratud.

Töötoa korraldajad: Mihkel Kangur, Liisa Puusepp, Toomas Trapido

Huvi korral olete oodatud osalema kogu konverentsil. Programmiga saab tutvuda siinsamas kodulehel. 10. juulil juhatame konverentsi sisse Eesti visioonipäevaga, kuhu oleme Eesti kui mahemaa visioonile kutsunud kaasa mõtlema põnevad külalised. Loome sel päeval ka suure avatud ruumi, et ühiselt arutada, mis on see, mis toetab meie Eesti kogukonna tarka ja jätkusuutlikku arengut ka järgmisel sajal aastal.

ORGANISERS

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

CONFERENCE COORDINATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAM COORDINATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

REGISTRATION AND INFORMATION

Mari Palgi
info@gen2018.ee

MEDIA AND COMMUNICATION

Kaie Kotov
(+372) 5690 6231
 kaie.kotov@lilleoru.ee

Follow us on  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This