Eestile suunatud töötoad

Tugev kogukond ja jätkusuutlik areng: neli mõõdet

Kutsume Sind osalema 12. juulil töötoas “Tugev kogukond ja jätkusuutlik areng – neli mõõdet”.

See on eriline võimalus tutvuda maailmas järjest enam leviva ökokülade mudeliga, kuid ühtlasi analüüsida loovtööriistu kasutades ühiselt, kui jätkusuutlik on Sinu kogukond kultuuriliselt, sotsiaalselt, majanduslikult ja ökoloogiliselt.

Ootame osalema kõiki küla- ja asumiseltside, kogukondade ning vabaühenduste eestvedajaid, kelle huviks on oma kogukonna mitmekülgne ja jätkusuutlik arendamine.

Töötuba viivad läbi Kosha Joubert ja Anna Kovasna maailma ökokülade ühendusest ja Findhorni kogukonnast Šotimaal. Mõlemad on suure kogemusega kogukondade nõustajad ja koolitajad. Kosha Joubert on lisaks ka maailma ökokülade liikumise tegevjuht ja peamine kontaktisik ÜRO juures tegutsevas kestliku arengu töörühmas. Töökeeleks on inglise keel, korraldatud on tõlge eesti keelde.

Töötuba toimub Euroopa ökokülade liikumise konverentsi “Teadlike kogukondade tarkus” raames. Sündmus toob Eestisse ligi 500 kestliku eluviisi eksperti, praktikut ja visionääri kogukondadest üle kogu maailma.

Töötoa algus on 12. juulil 11:00, töötoa programm lõppeb 17-18 paiku ja arutelu saab veel jätkata õhtusöögil. Oled aga oodatud osalema kogu 12. juuli programmis. Konverentsipäev algab 9:00 selle päeva peaesineja Albert Batesi ettekandega. Albert on üks ökokülade liikumise pioneere, keskkonnajurist ja maailma parimaid permakultuuri asjatundjaid. Pärast õhtusööki on võimalik nautida veel kontserte ning võtta osa erinevatest juturingidest ja töötubadest. Uute põnevate tutvuste loomiseks ja kinnitamiseks on mõnusalt aega hilise õhtuni välja.

Osalemispanus: 20€ lõuna- ja õhtusöök + vabatahtlik annetus programmis osalemise eest.

Registreerumine: osalemiseks täida palun registreerumisvorm 1. juuniks siin lingil.

Osalejate arv on piiratud: kokkuleppel ökokülade ühenduse Euroopa organisatsiooniga saame sellistel eritingimustel kutsuda töötoas osalema kuni ​20 inimest. ​​Töötoaga on aga võimalik liituda ka neil, kes osalevad kogu konverentsi programmis.

Asukoht: Lilleoru õppekeskus, Harjumaa, vt kaardil.

Töötoa korraldajad: Ave Oit ja Helena Pruul, Eesti Ökokogukondade Ühendus ja Gaia Akadeemia

Kui Sul on huvi, oled oodatud osalema kogu konverentsil. 31. maini kehtib veel ka soodushind. Programmiga saad tutvuda siinsamas kodulehel.

10. juulil juhatame konverentsi sisse Eesti visioonipäevaga, kuhu oleme Eesti kui mahemaa visioonile kutsunud kaasa mõtlema põnevad külalised. Loome sel päeval ka suure avatud ruumi, et ühiselt arutada, mis on see, mis toetab meie Eesti kogukonna tarka ja jätkusuutlikku arengut ka järgmisel sajal aastal. Oled oodatud!

ORGANISERS

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

CONFERENCE COORDINATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAM COORDINATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

REGISTRATION AND INFORMATION

Mari Palgi
info@gen2018.ee

MEDIA AND COMMUNICATION

Kaie Kotov
(+372) 5690 6231
 kaie.kotov@lilleoru.ee

Follow us on  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This