Eestile suunatud töötoad

Inspiratsioonitöötuba:
Kestlik areng – kus on riigi ja ettevõtete huvi?

Aeg, koht, kestvus: 11.07.2018 kell 11.30-16, kokku 4,5 tundi koos tunniajase lõunapausiga.

Eesmärk:
Valmistada ette riigi- ja erasektorit kujundama läbi koosmõju kestlikumat Eesti ühiskonda. Töötuba on praktiline võimalus kujundada Eesti mõjukate äri- ja riigisektori tippjuhtide ja esindajate poolset valmisolekut astuda ühiselt kestlikku arengut toetavate põhimõtete ja tegevuste taha.

Soovime läbi töötoa:

  1. anda inspiratsiooni ja uusi mõtteid loomaks läbi oma ettevõtmiste senisest tõhusamat ühiskondlikku mõju;
  2. jõuda praktiliste ettepanekute ja tegevussammudeni, kuidas käivitada kestliku arengu teemadel riigi ja ettevõtete vahelisi koosmõju loovaid tegevusi ning kuidas kujundada Eestis kestliku arengu valdkonna kõneisikud nii äri- kui ka riigisektori tippjuhtide tasandil.

Töötoa ülesehitus:
11.00 Kogunemine
11.30 – 13.00 Gunter Pauli esitlus. Gunter Pauli on ettevõtja ja üks rohemajanduse visionääre, kes on loonud ligi 200 sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutlikku ettevõtet. Esitluse fookuses on tutvustada äriprojekte ja laiemaid koostööprojekte erinevates riikides. Samuti loob Pauli oma projektide kaudu seose kestliku arengu eesmärkidega.
13.00-14.00 Lõuna
14.00-16.00 Arutelu kaardistamaks era- ja riigisektori koosmõju loomise olulisemad väljakutsed ning edasised sammud pikemaajalise eesmärgi – kestlikult areneva riigi – nimel.

Osaluspanus:
30 eurot, sisaldab lõuna- ja õhtusööki, töötoas osalemist ning soovi korral osalemisvõimalust ka konverentsi hommikuses ja õhtuses programmis. 11. juuli hommikul esineb konverentsi üks põnevamaid peaesinejaid Dr. Vandana Shiva Indiast.

Asukoht: Lilleoru õppekeskus, Taevasmaa tee 2, Harjumaa, vt kaardil.

Registreerumine: Osalemine on üldjuhul kutsetega. Kui tunned huvi, võta palun ühendust agne@terveilm.ee.

Töötoa korraldajad: Koalitsiooni Kestliku Arengu Heaks liikmed Sustinere, Arengukoostöö Ümarlaud ja Lilleoru.

Huvi korral olete oodatud osalema kogu konverentsil. 31. maini kehtib veel ka soodushind. Programmiga saab tutvuda siinsamas kodulehel. 10. juulil juhatame konverentsi sisse Eesti visioonipäevaga, kuhu oleme Eesti kui mahemaa visioonile kutsunud kaasa mõtlema põnevad külalised. Loome sel päeval ka suure avatud ruumi, et ühiselt arutada, mis on see, mis toetab meie Eesti kogukonna tarka ja jätkusuutlikku arengut ka järgmisel sajal aastal.

Koalitsioon Kestliku Arengu Heaks koondab Eesti ettevõtteid, vabaühendusi ja riigiasutusi, kes tegutsevad maailma kestliku arengu eesmärkide nimel.

ORGANISERS

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

CONFERENCE COORDINATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAM COORDINATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

REGISTRATION AND INFORMATION

Mari Palgi
info@gen2018.ee

MEDIA AND COMMUNICATION

Kaie Kotov
(+372) 5690 6231
 kaie.kotov@lilleoru.ee

Follow us on  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This