Ingvar Villido

Teadlikkuse meisterõpetaja

Lilleoru, Human 2.0

Eesti

VEEB

Teadlikkuse meisterõpetajana kutsub Ingvar Villido osalejaid heitma pilku inimelu uuele, teadlikkusel põhinevale paradigmale ehk sellele, kuidas kujundada ümber oma elu ja suhestuda temaga seestpoolt väljapoole, õppides igapäevaolukordades kasutama teadlikkust, märkama ja muutma oma käitumismustreid ja harjumuspäraseid reaktsioone, et luua endale nii uutmoodi elamise viis. Ingvar viib läbi ka juhitud praktika, et osalejail oleks võimalus saada oma isiklik kogemus.

Villido elutöö on õpetada inimesi tundma püsiva õnne allikat – oma sisemist tegelikku Mina – ning oma probleemide juurpõhjuseid. Tema erakordne kulgemine eneseteostuse teel sai alguse varases nooruses idamaiseid võitluskunste õppides, mis äratas ka huvi inimese varjatud võimete vastu.

Villido on kriya jooga õpetaja, Lilleoru keskuse asutaja ja nõukoja liige ning Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse kasutamist 1992. aastast alates. Oma enam kui 25 aastase töö tulemusena on Ingvar süstematiseerinud ja kohandanud kriya-jooga iidsed teadmised tasemele, millelt suudab nende olemust mõista ja neid oma igapäevelus tulemuslikult kasutada ka tavaline kaasaja inimene. Aastate jooksul on Ingvari loengutel ja Teadliku Muutuse Kunsti kursustel käinud üle 15 000 inimese Eestist ja välismaalt, umbes 400 audiosalvestisele on kogutud 15 aasta pikkune loengutel räägitu ning loodud on tema õpetuse lihtsustatud versioon koolilastele.

See ainulaadne teadlikkusel põhinev õpetus on nurgakiviks Lilleoru koolituskeskusele ja kogukonnale, mille Villido ja väike rühm tema õpilasi 1993. aastal rajasid. Täna moodustab kogukonna tuumiku 120 aktiivliiget, kes kohtuvad siin järjepidevalt, et õppida ja osaleda kogukonna töös ning hoolitseda vabatahtlikuna Elulille pargi eest ja lüüa kaasa  Teadlikkuse Rakendamise Kooli ehitusel.

KORRALDAJAD

GEN Europe
Lilleoru
GEN Estonia

KONVERENTSI KOORDINAATOR

Ave Oit
(+372) 5649 9199
ave.oit@lilleoru.ee

PROGRAMMI KOORDINAATOR

Mariana França
mariana@gen-europe.org

 

REGISTREERIMINE JA INFO

Mari Palgi
info@gen2018.ee

TOETA KONVERENTSI

Toivo Aalja
(+372) 504 24 08
toivo.aalja@lilleoru.ee

Jälgi sotsiaalmeediat  

 

Join GEN 2018 newsletter to get updates!

Please check your e-email to verify your subscription

Share This